+ double-click to zoom
STAGE PRO DJ System Black
AP-DJPRO1500
Features:
- STAGE PRO DJ System with 2 Speakers
- 2 Tripods
- DJ Controller
- Amplifier
- Fog Machine
- Party Light
- Storage
- USB
- Mic
- Guitar and AUX Inputs
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | STAGE PRO DJ System with 2 Speakers, 2 Tripods, DJ Controller, Amplifier, Fog Machine, Party Light, Storage, USB, Mic, Guitar and AUX Inputs, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 6.2" |
| Item Width | 6.5" |
| Item Height | 15.0" |
| Item Weight | 45 |
| Item Size | Medium |
| Dallas Inventory | 197 |
| Tampa Inventory | 75 |
| Memphis Inventory | 39 |
| Graniteville Inventory | 76 |