+ double-click to zoom
STAGE PRO Bluetooth Speaker Black
AP-900
Features:
- STAGE PRO Bluetooth Speaker with 6000 Watts PMPO Green Dancing Laser Light Show
- Full Panel LED
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | STAGE PRO Bluetooth Speaker with 6000 Watts PMPO Green Dancing Laser Light Show, Full Panel LED, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 16.1" |
| Item Width | 17.3" |
| Item Height | 42.7" |
| Item Weight | 57 |
| Item Size | Medium |
| Dallas Inventory | 57 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 137 |