+ double-click to zoom
STAGE PRO Bluetooth Speaker Black
AP-600
Features:
- STAGE PRO Bluetooth Speaker with 6000 Watts PMPO TWS
- Dual 12 Inch LED Illuminated Speakers
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | STAGE PRO Bluetooth Speaker with 6000 Watts PMPO TWS, Dual 12 Inch LED Illuminated Speakers, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 15.8" |
| Item Width | 16.5" |
| Item Height | 33.9" |
| Item Weight | 39 |
| Item Size | Medium |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 1 |
| Graniteville Inventory | 0 |