+ double-click to zoom
STAGE PRO 6000 Watt Speaker Black
AP-8000
Features:
- STAGE PRO Bluetooth Speaker with 6000 PMPO Watt
- 15" Woofer
- 8 Ohm
- Handles & Wheels
- Inputs: Bluetooth
- USB
- FM
- AUX
- Microphone
- LED Lighting
- Remote Included
- AC Cable Included
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | STAGE PRO Bluetooth Speaker with 6000 PMPO Watt, 15" Woofer, 8 Ohm, Handles & Wheels, Inputs: Bluetooth, USB, FM, AUX, Microphone, LED Lighting, Remote Included, AC Cable Included, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 18.2" |
| Item Width | 19.1" |
| Item Height | 46.6" |
| Item Weight | 45 |
| Item Size | Medium |
| Dallas Inventory | 47 |
| Tampa Inventory | 50 |
| Memphis Inventory | 11 |
| Graniteville Inventory | 17 |