+ double-click to zoom
STAGE PRO 15 Inch Twin 6000 Watt Speaker Black
APT-8000
Features:
- STAGE PRO 15 Inch Twin 6000 Watt Speaker with Steel Frame Woofer
- Handles & Wheels
- Bluetooth
- USB
- FM
- AUX
- Microphone
- LED Lighting
- Remote Included
- Translucent Cabinet
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | STAGE PRO 15 Inch Twin 6000 Watt Speaker with Steel Frame Woofer, Handles & Wheels, Bluetooth, USB, FM, AUX, Microphone, LED Lighting, Remote Included, Translucent Cabinet, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 18.2" |
| Item Width | 19.1" |
| Item Height | 46.6" |
| Item Weight | 45 |
| Item Size | Medium |
| Dallas Inventory | 73 |
| Tampa Inventory | 16 |
| Memphis Inventory | 72 |
| Graniteville Inventory | 192 |