+ double-click to zoom
SAMSUNG BESPOKE 6.3 Cubic Foot Slide-In Electric Range White Glass
NSE80H63SWAA
Features:
- SAMSUNG BESPOKE 6.3 Cubic Foot Slide-In Electric Range with True Convection
- No Preheat Air Fry
- Wi-Fi Connectivity
- Sabbath Mode
- Hidden Bake Element
- Color: White Glass
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG BESPOKE 6.3 Cubic Foot Slide-In Electric Range with True Convection, No Preheat Air Fry, Wi-Fi Connectivity, Sabbath Mode, Hidden Bake Element, Color: White Glass |
| Item Color | White Glass |
| Item Length | 28.4" |
| Item Width | 29.9" |
| Item Height | 36.8" |
| Item Weight | 165 |
| Item Size | Large |
| Volume | 6.3 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |