+ double-click to zoom
SAMSUNG BESPOKE 6.0 Cubic Foot Slide-In Gas Range White Glass
NSG80H60SWAA
Features:
- SAMSUNG BESPOKE 6.0 Cubic Foot Slide-In Gas Range with True Convection
- Wi-Fi Connectivity
- Hidden Bake Element
- No Preheat Air Fry
- Storage Drawer
- Color: White Glass
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG BESPOKE 6.0 Cubic Foot Slide-In Gas Range with True Convection, Wi-Fi Connectivity, Hidden Bake Element, No Preheat Air Fry, Storage Drawer, Color: White Glass |
| Item Color | White Glass |
| Item Length | 28.4" |
| Item Width | 29.9" |
| Item Height | 36.8" |
| Item Weight | 189 |
| Item Size | Large |
| Volume | 6 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |