+ double-click to zoom
SAMSUNG BESPOKE 6.0 Cubic Foot Slide-In Gas Range Stainless Steel
NSG90H60SRAA
Features:
- SAMSUNG BESPOKE 6.0 Cubic Foot Slide-In Gas Range with Illuminated Precision Knobs
- Convection
- Hidden Bake Element
- Wi-Fi Connectivity
- Sabbath Mode
- Keep Warm
- Color: Stainless Steel
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG BESPOKE 6.0 Cubic Foot Slide-In Gas Range with Illuminated Precision Knobs, Convection, Hidden Bake Element, Wi-Fi Connectivity, Sabbath Mode, Keep Warm, Color: Stainless Steel |
| Item Color | Stainless Steel |
| Item Length | 28.4" |
| Item Width | 29.9" |
| Item Height | 36.8" |
| Item Weight | 207 |
| Item Size | Large |
| Volume | 6 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |