+ double-click to zoom
SAMSUNG BESPOKE 1.7 Cubic Foot Over the Range Microwave Stainless Steel
ME90H1780RAA
Features:
- SAMSUNG BESPOKE 1.7 Cubic Foot Over the Range Microwave with Convection
- Sensor Cooking
- No Preheat Air Fry
- Color: Stainless Steel
- Convection
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG BESPOKE 1.7 Cubic Foot Over the Range Microwave with Convection, Sensor Cooking, No Preheat Air Fry, Color: Stainless Steel |
| Item Color | Stainless Steel |
| Item Length | 16.7" |
| Item Width | 29.8" |
| Item Height | 17.0" |
| Item Weight | 76 |
| Item Size | Medium |
| Volume | 1.7 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |