+ double-click to zoom
SAMSUNG Air Fry Tray for ME90H1780RAA Black
MA-T3000AT
Features:
- SAMSUNG Air Fry Tray for ME90H1780RAA
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG Air Fry Tray for ME90H1780RAA, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 13.3" |
| Item Width | 2.0" |
| Item Height | 1.0" |
| Item Weight | 3 |
| Item Size | Small |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |