+ double-click to zoom
SAMSUNG 4.0 Cubic Foot Electric Dryer White
DV25FG60BVBEA2
Features:
- SAMSUNG 4.0 Cubic Foot Electric Dryer with AI Smart Dial
- Wi-Fi Connectivity
- 5 Temperature Settings
- 15 Drying Cycles
- Color: White
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG 4.0 Cubic Foot Electric Dryer with AI Smart Dial, Wi-Fi Connectivity, 5 Temperature Settings, 15 Drying Cycles, Color: White |
| Item Color | White |
| Item Length | 25.8" |
| Item Width | 23.6" |
| Item Height | 33.5" |
| Item Weight | 94 |
| Item Size | Large |
| Volume | 4 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |