+ double-click to zoom
CROWNMARK Coralee Mirror Chalk/Grey
CROB8130-11
Features:
- CROWN MARK Coralee Mirror with Dark Grey Wash
- Large Square Shape
- Attaches to Back of Mirror
- Color: Chalk/Grey
- Stationary
Additional Info:
| Item Long Description | CROWN MARK Coralee Mirror with Dark Grey Wash, Large Square Shape, Attaches to Back of Mirror, Color: Chalk/Grey |
| Item Color | Chalk Grey |
| Item Length | 0.1" |
| Item Width | 40.0" |
| Item Height | 40.0" |
| Item Weight | 32 |
| Item Size | Large |
| Material | Wood/Glass |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 2 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 6 |