+ double-click to zoom
TEXAS RUSTIC Colorado 3 Drawer Nightstand Twilight Grey
JM-BUR 143
Features:
- TEXAS RUSTIC Colorado 3 Drawer Nightstand with Hood Handles
- Color: Twilight Grey
- Stationary
- Cup Handles
- Rustic Farmhouse Design
Additional Info:
| Item Long Description | TEXAS RUSTIC Colorado 3 Drawer Nightstand with Hood Handles, Color: Twilight Grey |
| Item Color | Twilight Grey |
| Item Length | 18.3" |
| Item Width | 28.0" |
| Item Height | 31.0" |
| Item Weight | 64 |
| Item Size | Medium |
| Material | Wood |
| Dallas Inventory | 8 |
| Tampa Inventory | 12 |
| Memphis Inventory | 9 |
| Graniteville Inventory | 1 |